Nápady na dárky k 1. narozeninám

Princezna bude za chvíli slavit své 2. narozeniny. Nerada ovšem doporučuji něco, co jsem sama ještě nevyzkoušela, takže jsem si řekla, že bych mohla doporučit něco k 1. narozeninám - něco, co se u nás za ten rok dost ujalo :-) 


kočárek pro panenky Laura od Legler


1. Hrací stolek - pokud ho nemáte, tak první narozeniny jsou akorát. Princezna u toho vydržela hrát poměrně dost dlouho a hraje se s ním i doteď. V prodeji je obrovský výběr. My máme tento od Bright Starts. Uprostřed je díra, do které se hážou míčky a vypadnou do jedné z 4 nohou. Stolek samozřejmě mluví a zpívá. A to anglicky a španělsky... (jiné jazykové kombinace na výběr nebyly).

2. Kočárek - oblíbená hračka. Nebyl den, kdy by ho někam nevozila a něco do něj nedávala. My máme proutěný - vypadá hodně podobně tomuto. Dívala jsem se na další proutěný kočárky a jsou nádherné... Některé ovšem "trochu" dražší :-) (například fotka kočárku v úvodu - prodává se za cca 2,5-3 tisíce). 
3. Kuchyňka - je pravda, že princezna ji dostala o něco později (až na Vánoce), ale to je další oblíbená hračka, která se hodí klidně již k 1. narozeninám. My máme vyloženě tuto, což pro začátek úplně stačí. Nějaké nádobí již byla součástí výbavy, spoustu dalšího mi malá krade přímo z kuchyně :-) Ke druhým narozeninám pravděpodobně dostane ještě jednu (o dost větší) - přes den je totiž u prarodičů a kuchyň opravdu zbožňuje (a žádnou svoji nemá).
4. Skákací / houpací zvířátka - zmiňuji je zde, asi bych je i zase k narozeninám objednala, ale prostě nejsou to nej... Na jednom koníku občas skáče, na druhém se občas houpe, občas je i "krmí", ale přímo láska to není :-)   Myslím, že tomu odpovídá i cena (nejsou drahé), takže pak není škoda je prostě odložit stranou. (A někdo říkal, že u nich jsou koníci hodně populární :-)5. Puzzle oblékací medvěd (nebo něco jiného) - jsou to puzzle ze dřeva a jsou úžasné :-)  Na výběr je opět velké množství, stačí do vyhledávače zadat např. "dřevěné puzzle oblékací".


Teď se u nás vcelku ujaly i stavebnice (pro nejmenší) - úplně obyčejné kostky... Lego ji moc nezajímá. Ale to mi přijde, že je asi vhodnější ke 2. narozeninám. 

Doporučíte mi něco ze svých zkušeností ke 2. narozeninám? :-) 

Díky!

S.

Komentáře