Takový normální den 2 - motokáry, Kastrol, veletrh For decor & home

A mám zde opět report z jiného dne, tentokrát z víkendu. 

Princeznu jsme již v pátek "vyslali" na chatu, takže celou sobotu jsme s manželem absolvovali program bez ní. Ne, že by jinak se náš program o něco lišil :-) Ale je to takové klidnější. 

Tím, že ráno nespěcháme, děláme si ke snídani rozpečené bagetky. S nakládanými feferonkami plněnými sýrem z Lídlu z řeckého týdne (pokud máte jiný tip na to, kde se dají sehnat, tak se prosím podělte :-)

Pak jedeme vyzkoušet elektro-motokáry kousek od Zličína - http://www.cmkarting.cz/  Resp. já jedu vyzkoušet, manžel si vylepšit čas :-)  Tam nakonec strávíme hodinu, jelikož jedna jízda samozřejmě nestačí (trvá 10 minut), a tak pak čekáme na další jízdu.  Všem moc doporučuji! 
Pak se přemísťujeme do Kastrolu (http://www.restauracekastrol.cz/) na oběd. Další místo, které mohu určitě doporučit. Díky hezkému počasí sedíme venku (JE TAM I VENKOVNÍ HŘIŠTĚ PRO DĚTI!!!, což sice tentokrát nevyužijeme, ale pro příště budeme vědět). 

Restaurace má ve stálým menu "pár" jídel, ostatní se mění dle toho, jaké suroviny má k dispozici. My jsme si dali oboje z "denního" menu, a to tatarák jako předkrm (s koktejlovou omáčkou - VÝBORNÝ) a krůtí burger s jalapeňos (za mě BOŽSKÝ). Manželovi sice párkrát zapomněli donést pivo, ale to nám náladu nemohlo zkazit :-)   

Dezert už jsem nezvládla kapacitně, ale jejich ledové kafe (což je vlastně obyč kafe s mlékem a ledem) mohu z sebe určitě doporučit (pokud máte rádi sladké).

Jak to vše vypadalo, nechám na Vaší představivosti :-)

Pak jsme se přemístili na veletrh For decor & home (http://fordecor.cz/), jelikož tam vystavovali kamarádi, a my jsme je šli pozdravit. A rovnou okouknout, co tam vystavují. Samozřejmě, většina výstav byla vánočních :-) Koupila jsem si jen pár vosků Yankee Candle + jejich vůni do auta, protože 

a) vánoční ozdoby, co se mi líbily nejvíce se na veletrhu pouze vystavovaly, ale neprodávaly (tak je musím sehnat jinde)

b) ohledně svícnu jsem se nemohla rozhodnout, tak jsem to také nechala na případný nákup později 
Z veletrhu jsme vyrazili domů se sbalit na další týden, jelikož budeme mít dovolenou a půlku týdne budeme mimo Prahu. Nedávno jsme objevila kouzlo OBROVSKÉHO kufru na kolečkách, tak nemusíme mít (výjimečně) tisíc tašek, ale pouze jednu! 

Večer vyrážíme na chatu za princeznou, kde na poslední chvíli zjišťujeme, že jsme též zváni na venkovní posezení u sousedů, tak ještě vyrážíme k nim si opéct pár buřtů. 

V 10 večer ovšem jdeme všichni do postele, protože v neděli vstáváme v 5.30 ráno, abychom zčasna vyrazili na výlet do Polska :-)  A o tom někdy příště. 

Mějte se krásně, 
S.


Komentáře