Gastro nákupy

Proteinové palačinky si můžete doma udělat sami - jasně. Dokonce si vlastně můžete i do piksly sami předpřipravit směs a prostě ji pak ráno používat. Ale já jsem chtěla vyzkoušet již předpřipravenou směs, tak mi ji manžel (spolu s dalšími dobrůtkami) koupil k narozeninám. Mám tu neochucenou verzi - je fakt naprosto bez chuti - což mě ve výsledku vyhovuje, protože pak si můžete udělat lívanečky na slano nebo na sladko.. Žádnou chemickou pachuť necítím, takže za mě dobrý. 

Proteinella chutná v podstatě opravdu jako Nutella, ale je méně sladká ;), takže za mě určitě palec nahoru! 

Falafel z DM u mě moc neuspěl. Neumím přesně popsat, co mi na tom vadilo, ale prostě to nebylo moc dobrý. Byla v tom taková divná pachuť.


Proteinová čokoládová vaflička od Bodylabu mi moc nechutnala, protože byla suchá - já vím, že vafle je suchá :D, ale toto je vysloveně taková ta přesušená vafle, kdy po ní máte hroznou žízeň..a protože já tyhle tyčinky většinou mám na svačinu, když nejsem doma, tak mě pak fakt nebaví pít a pít.. ;)


Kolem Nemléka je hrozný humbuk, každý to musí pít, je to nej.. zrovna se Nemléko objevilo na rohlik.cz, tak jsem si řekla, že si ho teda taky objednám... Naprosto upřímně - pokud bych byla intolerantní na klasické kravské mléko, tak proč ne, ale jinak asi nemám zapotřebí ho pít.. Je v tom hodně cítit voda, tj. je to takové "prázdné", pokud jste zvyklé na klasické mléko. Ale jak říkám, chápu, že někdo prostě klasické mléko nemůže. Makové mi nechutnalo vůbec, fakt taková ochucená voda. Ledová káva byla asi nej.
A zase mě Rohlík svedl na akci na Haagen-Dazs :) Jako upřímně, tahle zmrzka mi přišla dost obyč (a to v kelímku mám Haagen-Dazs moc ráda!)..
 

Nouzové sushi z Lidlu. Měla jsem šílenou chuť, objednávat se mi nechtělo (čekání a velký hlad :D) a dělat home made v tu chvíli nepřipadalo v úvahu. Bylo sušší a takové nijaké, ale v tu chvíli bohatě stačilo ;)


Kupovaný bulgur z Lidlu - taková ta předpřipravená salátová verze. Ochutnala jsem skoro všechny a ve všech cítím takovou hořkou pachuť, tak znovu bych si ho asi nekoupila...


A.

Komentáře