Dárek na poslední chvíli ;)

Skoro jako každý rok, i tento rok odmítám chodit do krámů za cílem hledání dárků pro nejbližší. Nenávidím ty davy a většinou stejně nic neodnesu, leda tak pro sebe nebo jídlo domů :D A navíc jsem zjistila, že nejlepší dárky mě stejnou napadnou spontánně pomalu na poslední chvíli ;) 

A včera, když jsme s manželem přemýšleli nad dárkem pro babičku a dědu mě napadl úplně geniální nápad. Manžel má poměrně pokročilé prarodiče, tj. oba ještě pracují (z domů), babička používá Ipad, děda se dívá na Hru o trůny atd. :) A nejvíce je potěší naše fotky, respektive i všechno, na čem jsou naše fotky, takže už proběhly klasiky jako hrníčky, fotoalba, fotoknihy atd. Problém je v tom, že pak mi třeba volá babička, že by ty fotky ráda měla v mobilu a ipadu, protože fotoknihu s sebou nenosí a fotky ukazovat chce, takže já jí to musím stejně posílat :))

A tak mě včera napadlo, že jim koupíme externí disk, na který nahrajeme v podstatě všechny fotky od začátku našeho vztahu (a že toho je :D.. jsme spolu nějaký ten pátek...). Tak si vždycky vyberou fotky, které budou chtít oni a nebudeme je omezovat pouze na pár fotek z celé dovolené, které dáme do fotoknihy.. 

Aby to byl dárek pro oba, tak jsme si vzpomněla, že děda po nás chtěl nahrát právě Hru o trůny v angličtině s čj titulky, protože ho zajímá, jak to zní v originále :)) 

Každopádně pro nás je to pohodlná varianta, protože teď pokaždé, kdy po nás budou chtít fotky či nějaký seriál, vždycky to budeme mít kam nahrát :)

Koupili jsme jim disk na 750 gb, takže se nebojíme, že se něco nevejde nebo že by něco museli promazávat ;) 

Výhodou je to, že disk koupíte i den před Vánoci opravdu v jakémkoliv elektru ;) 

Chápu, že ne každý má pokročilého prarodiče/rodiče, někdo se k počítači nechce ani přiblížit, ale toto je opravdu pro případ toho, kdo se toho nebojí ;) A my se tady určitě nebojíme, že by nevěděli, jak na to :)

Toto samozřejmě není jen dárek pro prarodiče, to samé můžete udělat pro rodiče nebo kamarády ;) 

A. 

Komentáře