Tipy na filmy ;)

Původně jsem chtěla jít na Věčně mladá do kina, ale pak jsem si to rozmyslela. Film je moc pěkný, na jednu stranu hodně smutný, na druhou stranu ten příběh je neobvyklý, takže se nebudete nudit ;) Já jsem Blake Lively měla ráda ještě za dob Gossip girl, takže i kvůli tomu jsem se na film koukala :)) (jak originální :D). 

zdroj

 Neutečeš - tak tenhle film si za žádných okolností nepouštějte, je to taková blbost, že se pak budete mlátit hlavou do zdi, proč jste na tu pakárnu vůbec ztráceli čas. 

zdroj

Film Spare Parts je natočen podle skutečné události. Je to takový typický příběh, kdy z "outsideru" se vyklubou šikovní lidi, ale tento film se mi líbil dost tím, že tam nebyly zbytečné řeči s promlouváním o životě. 

zdroj

Film Focus už jsem jednou doporučovala v nějakém mém dílu "Ze života", tak ho ještě zařadím do filmového okénka. Film je skvělý. Po celou dobu mě bavil a není to jen tím, že mám Ráda Willa Smithe. Moc se mi líbil děj a skončil pro mě dost nečekaně. 

zdroj


Poprosila jsem manžela stáhnout mi Dívku s perlou hlavně kvůli velmi dobrému hodnocení, ale je to strašná blbost. Pardon, ale fakt blbost. U filmu jsem se strašně nudila a kdybych u toho nežehlila, tak bych byla fakt naštvaná na ztrátu času... takže já fakt nechápu, proč je to tak dobře hodnocené...

zdroj


Liam Neeson je prostě dobrej herec. Dalším důkazem je i film Mezi náhrobními kameny. Mě na jeho postavách hrozně baví to, jak on je nekompromisní drsňák, ale zároveň má ten hodný pohled ;). Dalo by se říct, že jeho postavy jsem vždy hodně podobné, ale mně osobně to nevadí a baví mě to. 


Viděli jste z toho něco? 

A. 

Komentáře

  1. Na tu věčně mladou se už chystám pěkně dlouho, ale zatím se mi nepovedlo se překousat přes prvních 5 minut :D pak mi buď někdo zavolá, napíše, něco se stane, musím odejít nebo to prostě vypnu :D
    Ale věřím, že jednou ji už dokoukám :)
    ...Instantní krása...

    OdpovědětVymazat
  2. Dobré filmy! Věčně mladá je opravdu krásný film..:)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat