Jak jsem byla v Kočičí kavárně

Od té doby, co jsem jednou četla článek, že někde v Japonsku je kočičí kavárna, kde se návštěvníci mohou tulit s kočkami, hrozně jsem si přála, aby něco takového bylo i v Česku. A světe, div se, takové kavárny tady opravdu vznikly! 

Hrozně dlouho jsem se do ní chystala a jednou jsem tak konečně vytáhla manžela.. ;)

A byla jsem smutná :(


 
Důvod mého smutku byl jednoduchý - kočky/kocouři ke mně nešli :( A já byla smutná :(. Ale pravdou je, že v kavárně bylo dost lidí ve spodním patře, takže se pohybovali spíše tam.


Každopádně jsme se tam nezdrželi moc dlouho, takže přímo ke mně kočka opravdu nepřišla, ale já pořád doufám, že se tam někdy objevím dříve, ne o víkendu, a třeba se kočky sejdou i u mě. 

Já doma nemám zvířátko, tak jsem se chtěla pomazlit, ale tentokrát se mi to nepovedlo :(. Celkově se mi ale nápad hrozně líbí. Pro lidi, jako já, kteří chtějí mít zvířátko, ale nemají, tak je to ideální příležitost se poňuchnat.. :)


Jinak kočičí kavárna funguje jako normální kavárna, můžete si tu dát kávu a dortík.. Na každém stole máte knížečku, jakéhosi průvodce kočkami, které v kavárně jsou - popis charakteru a co mají rády, co ne.. 

Na kavárnu se můžete podívat zde http://www.kavarnakocici.cz.

Doporučuju rezervaci, místa v kavárně není tolik.. 

Jak se vám líbí koncept těchto kaváren? 

A.  

Komentáře

  1. já se tam chystám zítra, tak snad si s kočičkama užiju :)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat