Co s sebou do příručního zavazadla na dlouhý let?

Tentokrát jsme s manželem jeli na líbánky na Maledivy, ale obsah, který uvidíte, si s sebou beru většinou i na kratší lety. 
Jsou to věci, které mi pomáhají zvládnout dlouhou cestu a vím, že se v letadle s nimi budu cítit dobře ;)1. Klasické papírové kapesníčky a vlhké kapesníčky. Určitě must-have. Ne každá letecká společnost vám dá vlhký ubrousek před jídlem nebo obecně na osvěžení. A pokud cestujete dlouho, tak nějaké to osvěžení určitě uvítáte. 

2. Termální voda. Je jedno, jaké značky, hlavně abych pleti dopřála zvlhčení. Když už letíte víc jak 5 hodin, tak to opravdu přijde vhod ;). 

3. Maska na spaní. Zase, některé letecké společnosti vám takovou masku přibalí do balíčku spolu s plédem, ale bude se hodit, hlavně pokud letíte přes den a víte, že budete chtít spát, ale i přes noc..spolucestující před vámi si třeba zrovna bude chtít číst a nemůžete po něm chtít, aby vypnul světlo. 

4. Sluchátka. Když letíte někam dál, tak obvykle každý cestující má svoji obrazovku (a to máte i ve Student Agency autobusech ;)), takže sluchátka bodnou, i když vám dají na jedno použití. 

5. Vějíř a plavky (nejsou na fotce). Vějíř si sebou beru na každou dovolenou do tepla, ne všude jsou klimatizace a nechci hledat časák, kterým si dopřeju trochu vánku.. ;) A plavky taky automaticky hážu do kabelky, protože kdyby se mi náhodou někde ztratil kufr a musela bych na něj čekat, tak ať se alespoň můžu vykoupat. 

6. Teplé ponožky (nejsou na fotce). V letadle prostě nutnost. 


7. Průhledná taštička s kosmetickými nezbytnostmi. Skládací kartáč na vlasy. Balzám na pusu. Micelárka na případné odlíčení či osvěžení. Zubní kartáček a minipasta. Krém na ruce. Krém na obličej. Minivoňavka. 


Pak do kabelky přibyde telefon, časopisy nebo Ipad. Většinou tam skončí i zrcadlovka, nechci ji nechávat v kufru.. 

Co vy a dlouhé lety?
A.

Komentáře

  1. Super článek;) Já jsem u sebe v letadle měla jen mobil, sluchátka a kapesníčky pokud si dobře pamatuju, ale dneska už bych se neobešla minimílně bez balzámku;)

    OdpovědětVymazat

Okomentovat