Pytel radostí za 140,- Kč!!!

No, řeknu vám, když máte naprosto odporný den, tak si ho musíte nějak vylepšit. Je jedno, zda si zajdete na kafe, na nákupy, do knihovny nebo jen tak se projdete, prostě si ho nějak musíte zpříjemnit. A takový den jsem zažila ve středu. Naprosto otřesný den, kdy bych si zasloužila utratit rovnou půlku výplaty (co půlku, celou!!), ale já jsem si skromně nakoupila pytel (doslova :D) radostí za 140,- Kč!!!

A za mi tedy udělalo radost?

Na Florenci, v Bílé labuti je otevřený obchod "Vše za 10, 20 a 30 Kč".. A tam je to naprostý ráááj! Už jsou jsem vám ukazovala nákupy z tohoto obchůdku zde, tentokrát jsem si tam koupila více věcí ;) Přijde mi, že tento obchod je na příjemnosti jako dělaný a skvělé se tam nakupují drobné dárečky, pokud nechcete utrácet majlant :)"Měkká" čísla jsem si koupila z toho důvodu, že mám tento rok DIY diář a nějak jsem tam pořád nemohla napsat jaký je vlastně rok, tak ten si to tam můžu nalepit ;) Radost za 20,- Kč. 


Tuto barevnou magnetickou mapu se zvířecími magnetkami jsem tam nemohla nechat ;) Koupila jsem ji pro moji malou neteř a přemýšlím, že ji koupím ještě jednu, třeba jako dárek pro malé dítě.. Radost za 20,- Kč. 


Dobře, toto je strašně infantilní, ale koupila jsem pozvánky na princeznovskou páárty :D Radost za 10,- Kč. 


Malý zajíček mi poslouží na odkládání prstýnků ;) Radost za 20,- Kč. 


Tato krabička je skvělý kup! Má průhledné víčko, takže je naprosto ideální na schování drobností! Asi si jich ještě pár koupím ;) Radost za 10,- Kč. 


Dobře, tohle je totálně infantilní, ale to já jsem :D Velká nálepka (asi určená spíše na zeď), která hýří barvami! Radost za 20,- Kč. 


Nálepky! Naprosto skvělý kup, koupila jsem si jich docela dost ;) Jsou to malé bločky s nálepkami, pro mě konkrétně s nálepkami do diáře atd.. ;) Prostě ráj. Pozor, pokud si pro ně půjdete. V sadě jsou tři bločky, všechny bločky mají stejné nálepky, akorát na jiném podkladu viz fotka. Za 2 sady zaplatíte jen 10,- Kč!! A to je mega radost!!! ;))
Jak se vám líbí moje nákupy a čím si zpříjemňujete otřesné dny vy?

A. 

Komentáře

 1. Miluju te 😃😘 aneb musim se tam zastavit !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně na tebe jsem si u těch samolepek vzpoměla! :D

   Vymazat
 2. Posledni dobou si naladu spravuji hlavne kosmetikou, ale je pravda, ze jakmile prijdu do papirnictvi nebo podobneho obchodu, razem se ze me stane dite a potrebuju vsechno! Samolepky, blocky s barevnymi papirky a nejlepe jeste s obrazkama, krabicky, barevne a ruznotvare kancelarske sponky, obrazkove desky a sanony... na tohle je super Tiger, v Nemecku jsem byla denne v Tedim, kde bylo vse za euro, byl to mor :D tuhle "uchylku" naprosto chapu a podporuju :)

  OdpovědětVymazat
 3. já jsem měla na *** den v pondělí, tak jsem si z práce zašla do Florentina a koupila jsem si v Parfums theBalm tvářenku :) na mě funguje kosmetika!

  OdpovědětVymazat

Okomentovat