Ze života ;)

A po dlouhé době tu máme další díl "Ze života" ;)

Ano, já patřím k těm, co fotí pokaždé, když něco vykvete, mně se to totiž moc často nestává :))
Začala jsem zase víc číst a zjistila, že mi to docela chybělo.. :) Blogy prostě pohlcují svět...Svátky jsou za námi, nový rok před námi ;)A bude se vařit a vařit ;)Krásná voňavka, kterou jsme s manželem objevili náhodou při odchodu z Douglasu :)Lepííítka ;)Vyzkoušela jsem zeleninové těstoviny z brandnooz boxu, sice v podstatě nemají žádnou chuť, ale moc mi nechutnaly, i když si myslím, že ochutila jsem je dobře.. Je to prostě divná hmota.. Moje nové sítko na čaj ;)První úlovek ze zimních slev :)Prosincový brandnooz box docela potěšil, nejvíce ten časopis. A poprvé jsem ochutnala kokosovou vodu a nic moc.. Baileys je nej.. ;)K Vánocům jsme s manželem mimo jiné dostali Scrabble, tak hrajeme o stošest... Jak se máte vy?

A. 

Komentáře

 1. skvelé fotečky :) Čítanie knižiek je super, tiež som v poslednej dobe toho prečítala celkom dosť :) A kucháriek na varenie máš teda peknu zásobu :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky :) A to ještě není celá sbírka :) Kuchařkami jsem zásobena :))

   Vymazat
 2. Tak to sítko na čaj je prostě bomba :D Moc se mi líbí. Kuchařky také to je jasné. A taky nějak méně čtu a jak píšeš je to internetem a blogy, sleduji jich tolik že jsme ráda že stihnu přečíst alespoň polovinu. A taky chodím do knihovny , je to dobrá úspora peněz protože spousta knížek za koupení ani nestojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, radši ty peníze místo knih dám za jiné věci a knihy si budu půjčovat za 70,- Kč na rok :)) (knihovní poplatek ;))

   Vymazat
 3. Hezký článek!!
  To sítko na čaj je roztomilé :D .. a kokosové mléko mi docela chutná.
  www.sarkazelena.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kokosové mléko je ale něco jiného než kokosová voda :) To je fakt voda :)

   Díky ;)

   Vymazat

Okomentovat