Týden do Vánoc? Dárky, které ještě určitě stihnete sehnat!

Týden do Vánoc a ještě nemáte dárky? Jen klid! Tady máte další malou inspiraci! Velká inspirace je zde a zde

Upřímně, na Českou poštu bych už nespoléhala. Balíčky chodí déle a nejhorší je, když vám dárek nestihne přijít včas :(. 

Jdeme na to!


zdroj polyvore.com


O tekutém předplatném jsem již psala. To pořád stíháte koupit a k tomu můžete koupit třeba sadu krásných sklenic na víno ;)

Voňavky to taktéž pořád jistí. Akorát počítejte s tím, že strávíte delší dobu na výdejnách, pokud nechcete přeplácet v parfumériích. To stejné platí i o kosmetickýh balíčkách. 

Knihy - zájmové, kuchařky, o cestování, cizojazyčné, beletrie atd., záložky, obaly na knihy. Výhodou je, že u více knihkupectví si v klidu knížky můžete prohlédnout na internetu, objednat a jen si je na prodejně vyzvednout. 

Vouchery, lístky na akce, dárkové karty a poukazy. Projeďte třeba http://skrz.cz/. Pamatuju si, že jsme třeba právě přes slevový portál rodičům na výročí koupily se sestrou lázně v Budapešti (už i s hotelem, s wellnessem, prostě vše v zájezdu) a byli nadšení! Nebo třeba poukaz na masáž či do restaurace? Nepotěšil by třeba tátu dárkový poukaz do Ambiente na masové All you can eat nebo do Čestru? A maminku wellness pobyt a k tomu třeba krásný župan? :)

Pořád je hodně populární dávat jídlo - čokoláda, bonbóny, marmelády, salámy.. Prostě kvalitní věci, které si třeba někteří každý den nekupují. Takový koš je třeba vhodný pro babičku nebo pro nějakého gurmána z rodiny. Dejde mu koš jeho oblíbených věcí. 

Máte doma někoho, kdo RÁD vaří? Ne MUSÍ, ale RÁD? :))) Tak mu dejte něco do kuchyně. Už jsem psala o noži z damascénské oceli, tento rok jsem ho pořídila i nám domů a snad nekrájím ničím jiným :D. Chybí kuchaři velký hrnec nebo snad kvalitní pánev? Můj táta si třeba přál mlýnek na maso, tak minulý rok dostal robota ;)

Někdo v rodině cvičí? Co třeba nová podložka, Bobble láhev nebo třeba nová sluchátka?

Myslím, že takhle na poslední chvíli se toho dá pořád vymyslet docela dost.. ;) Projeďte třeba http://www.zoot.cz/https://www.tchibo.cz/https://www.bonami.cz/https://www.westwing.cz/ věřím, že něco najdete ;)

Máte nějaké tipy?

A.
Komentáře