Další dávka hororů :)

První várku hororů jsem publikovala zde. A protože s přítelem se pokračujeme dívat (a pak se vždycky mlátím hlavou, že jsem blbec, že jsem se vůbec koukala!!), tak mám další várku.


Insidious 1 a 2

Tento horor se mi opravdu líbil, protože to nebyla taková ta klasika, kdy v podstatě víte, co se stane. Mělo to moc zajímavý děj a bála jsem se pořádně, i přes to jsem se podívala i na druhý díl, který se mi ale líbil o něco méně, než první. Spíš než že by to nebylo zajímavé to bylo způsobeno tím, že jsem už nějak věděla, o co jde. Každopádně má být i trojka.

Více o filmu: http://www.csfd.cz/film/280046-insidious/
Druhý díl: http://www.csfd.cz/film/315730-insidious-2/

zdroj
zdroj
Temné nebe

Film je spíš takové psycho, kde pořád čekáte, co se stane. Konec byl dost zajímavý, takže na druhý díl jsem fakt zvědavá. Skončilo to tak, jak jsem nečekala, což se mi líbilo :)

Více o filmu: http://www.csfd.cz/film/318498-temne-nebe/
zdroj


zdroj
Hrůzná minulost

Tento horor jsem viděla v televizi zcela náhodou a musím říct, že film byl zajímavý a dost nepříjemný. Hlavně, když HO objevila :)


zdroj
Oči Julie 

A toto se mi moc líbilo za nápad. Je to zase spíš psycho než horor, pořád čekáte a přejete si, ať to dopadne jinak, v půli je vám asi jasné, co se děje, ale jisti si nejste. 

Více o filmu: http://www.csfd.cz/film/282302-ojos-de-julia-los/


zdroj
Mlha

Film podle S. Kinga. Celkem zajímavé a napínavé, trošku víc sci-fi, ale dobré. Konec mě naštval až zklamal, ale film byl dobrý :)

http://www.csfd.cz/film/227789-mlha/Jaké horory jste v poslední době viděli vy?

A.

Komentáře