A zase ze života, část I.

Poslední týdny byly hodně nabité. Ani ne za dva měsíce máme s přítelem svatbu, takže se snažíme počítat a zařizovat vše, co je potřeba. Můžu říct, že dneska, v poklidné sobotní ráno jsme se hodně rychle probudily, když jsme spočítali celkové náklady na svatbu. Před tím jsme se trošku těm počtům vyhýbali a teď nám málem vylezly oči z důlku (jasně, pořád jsme počítali, ale nikdy jsme to nenapsali na papír). Jenže si pořád říkáme, že to je to, co chceme, i za tu cenu. Je to pro oba důležité, a ano, je to prostě jeden velký jednodenní mejdan, ale věříme, že do konce života na to nezapomeneme. 

Minulou sobotu bylo nááádherné počasí, takže nejdříve jsme se vydali na místo svatby, protože ředitel nám prozradil, že se tam bude konat svatba, takže uvidíme přípravu v akci, takže jsme se tam vydali, připojila se k nám květinářka, aby cesta byla užitečná  a přítelův táta, který nás pak pozval na oběd. Šli jsme do řecké restaurace, která hodně mile překvapila, veškeré jídlo bylo vynikající! :)
Vzhledem k tomu, že do hotelu, kde máme svatbu, jsme jeli poměrně brzo, udělali jsme se pak procházku v Praze a dali si první točenou zmrzlinu v tomto roce :) Chvíli jsme se váleli v trávě a pak šli i do centra se podívat do Juliuse Meinla, který otevřeli Na Příkopech. Nečekala jsem, že ten obchod je tak velký, jsou tam 3 patra, ceny jsou vyšší, což se dalo čekat, zase tam mají docela zajímavé věci, takže pokud do teď kupuju zajímavé potraviny na dárky v Marks&Spencer, tak pro zvlášť blízké osoby, na které mi není líto utratit peníze, budu nakupovat i v Meinlovi. 
Už jste navštívili Julius Meinl?

A.

Komentáře

 1. naši tam byli hned, jak se to otvíralo. ty věci, co koupili, byly fajn - delikatesy, co jinde sehnat nejdou. ale přijde mi totálně přestřelené, že třeba máslo, co normálně stojí 45, mají za 90, malé Madeta mlíčko za 60 atd. nevím, jestli pořád, četla jsem dost kritiky na ceny těch běžně dostupných potravin a musím souhlasit. jinak teda radši nakupujeme ve Spencerovi, víceméně každý týden :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, asi to snížili.. Nebo jako co jsem se koukala, tak právě běžně dostupné potraviny byly tak o 5-10 korun dražší.. :)

   A.

   Vymazat
 2. jéé...plánování svatby, to jsou takový příjemný starosti...přeji, ať vám všechno vyjde tak, jak si přejete :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Tak ať přípravy na svatby probíhají nejlépe, jak to jde! :) V JM Na Příkopech jsem se už byla podívat a vypadá to tam opravdu nádherně, obzvlášť když si vzpomenu na ten starý obchůdek Meinl, který býval u mojí babičky :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :)

   Je pravda, že dříve byl Meinl normální supermarket :)), takže tenhle mě docela překvapil :)

   A.

   Vymazat
 4. Ahoj, máš moc hezký blog:) právě u mě probíhá giveaway, budu moc ráda, když se také zapojíš:)

  http://evelinkablog.blogspot.cz/2014/04/giveaway-nivea-body-shop.html

  OdpovědětVymazat

Okomentovat