Filmy

Filmová období se u mě dělí na období, kdy se na filmy nedívám vůbec nebo pak naopak období, kdy se za týden podívám na několik. Tak se s vámi chci podělit, na co se kouknout a na co ne :) Nechci psát jen dobré filmy, protože se často stane, že můj názor se rozchází s názory ostatních :) Já jsem romantik a mám ráda i ty trapné romantické filmy, které prostě končí dobře :))

Millerovi na tripu
Můžu vám říct, že nejvíc na celém filmu jsem obdivovala postavu Jennifer, když dělala striptýz, protože její postava je naprosto neskutečná :). Film je zábavná oddychovka, nad kterou nemusíte přemýšlet, znovu bych si to už ale nepustila.
Drsňačky
Sandru Bullock miluju a u tohohle filmu mě zase nezklamala a dobře jsem se bavila. Přítel k mému překvapení taky :).
Don Jon
Na film jsem se dívala s přítelem. Mysleli jsme si, jak to bude romantická komedie, a ono to bylo víc o tom, proč se kluci (neboli Don Jon) dívá na porno. Dost nuda. Znovu bych si to nepustila.
Slečna zamilovaná
V hlavních rolích Sandra Bullock a Bradley Cooper (ach..). Film je dost velká blbost, ale některé momenty, třeba ten, jak Sanda vidí Bradleyho, mavá rukama a poskakuje mě dostala :))Rebelka
Animovaný film, který se mi moc a moc líbil. Dokonce už jsem ho viděla 2x :). Princezně se maminka kouzlem ocitnev kůži medvěda a je to strašně vtipný :)).


Včera v noci
Film je dost zvláštní, ale byla jsem z něho nadšená. V tom filmu jsem, v Keiře jsem trošku našla sebe z minula. Keira Knightley a Eva Mendes v hlavních rolích.

Všechny fotky jsem našla na googlu.

Máte nějaké filmy, které byste mi mohli doporučit?

A.

Komentáře

  1. Ten film slečna zamilovaná, keď spadla do tej jamy tak som umierala smiechom. :D Ostatné som nevidela. :) Ale odporúčam ti filmy Ide len o sex, Týždeň bez záväzkov alebo šéfovia na zabitie. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Millerovi byli super vtipní, Včera v noci jsem viděla taky a jak říkáš, zvláštní, ale zapamatuješ si ho. já jsem naposledy viděla Saving Mr. Banks a bylo to moc hezké, doporučuju!

    OdpovědětVymazat

Okomentovat