Nápady jen tak (zaměřeno na fotky)

Vzhledem k počasí (a světlu), které panovalo celý týden jsem nedokázala vůbec nic vyfotit, takže bohužel žádné recenze nebudou. 

A po večerech jsem nechtěla dělat nic jiného než projíždět inspirativní články na další zimní večery, kdy budu něco vytvářet. O některé nápady bych se ráda podělila níže. 

1. Začnu něčím úplně jednoduchým. Tisk fotek na samolepicí papírky a jejich následné použití kdekoliv. Přijde mi to jako skvělý nápad - žluté papírky ráda používám jako záložky do knížek, a takhle je budu používat ještě radši. 

(líbí se mi tento nápad o to víc, jelikož jsem si pořídila novou tiskárnu, kde barevné tonery stojí pár korun, takže budu tisknout opravdu barevně!)


Myslím, že to návod nepotřebuje, ale pro jistotu zde (i zdroj). 
2. Zrovna nedávno jsem vyhrabala starší hodinky (dokonce vypadají podobně jako na obrázku). Vzhledem k tomu, že nemohu najít návod (mám pouze obrázek), tak mi asi chvilku potrvá jak nalepit fotku co nejlépe, aby to nějak vypadalo. 


Zdroj
3. Tohle mi zase přijde jako skvělý nápad na nějaký dárek. Nejsem odborník, když tak mě opravte, ale myslím si, že se vyfotí dědeček s rámečkem (klidně prázdným v ruce), pak syn, pak vnuk, atd. - a pak přes photoshop se to vše naskládá do jednoho. Úplně vidím, jak toto vyrábím se svoji babičkou, mámou, pak (sebou) a dcerkou.  

Zdroj

4. V souvislosti s fotkami jsem objevila tento úžasný programhttp://rasterbator.net/ 
Spočívá v tom, že nahrajete svoji fotku, pak zvolíte, na kolik listů papírů ji budete chtít vytisknout, a následně stáhnete k sobě do počítače jednotlivé stránky. Ty si pak vytisknete a můžete věšet na zeď. 


Zdroj
 5. Tohle již s fotkami moc nesouvisí, ale jelikož se blíží začátek nového roku, dávám to sem. V průběhu celého roku dávejte do nějaké nádoby papírky s popiskami, co dobrého / skvělého / úžasného se vám stalo. Potom na Silvestra si to přečtěte :-)


Zdroj

 Toť je pro dnešek vše. Doufám, že jsem vás k něčemu inspirovala ;-)

S.

Komentáře

  1. Teda...:o) super nápady. Váš blog mě fakt moc baví holky!!! S tou sklenicí "dobrých" papírků asi začnu hned příští rok. Když se ohlédnu za tímhle rokem, vybavují se mi spíš ošklivý věci, protože jich letos bylo požehnaně, takže přečíst si pak něco pozitivního potěší. Těším se na daší příspěvky. Páčko a zase pa na instagramu

    OdpovědětVymazat
  2. Díky :-) Já jsem si říkala, že příští rok tu sklenici dám na chodbu a poprosím každou návštěvu něco tam napsat (cokoliv). A pak se budu na silvestra dobře bavit :-) S.

    OdpovědětVymazat

Okomentovat