Tělový pudr od Marks&Spencer

Na dovolené měl tento pudr větší úspěch než kdejaký opalovací krém, a proto jsem si řekla, že o něm něco napíšu. 

Znáte takový nepříjemný pocit, kdy je (i) venku děsné vedro, (ii) a zároveň zrovna musíte někam jít a (iii) a zároveň ta vaše vnitřní stehna se třou o sebe nezapomenutelným způsobem? Pak přesně pro vás je tento pudr! Tímto nechci říct, že by hodně hubené slečny / paní tento pudr neocenily, ale ne tolik jako my, mastodonti (kterým se třou stehna o sebe). 


Já mám pudr z "floral" kolekce, kdy je na výběr lilie, magnolie, levandule (a možná i ještě něco). Prodávají je spíše ty větší prodejny M&S (například v OC Smíchov nejsou, dnes jsem to schválně ověřovala). Cena je cca 120 Kč. Ovšem v menších prodejnách (tj. třeba právě OC Smíchov) najdete pudr z jiné kolekce (viz dále), je ho o 50 gramů méně (tj. 150g) a stojí 79 Kč. Co se týče vůně - je nádherná. Je to taková jemná květinová vůně, přesně kterou bych od pudru očekávala. Vlastním pudr s vůní magnolie (nenechte se zmást levanduli v pozadí - magnolii zkrátka na zahradě nepěstuji); bezúspěšně se snažím sehnat lilie, ale zatím všude byla vyprodaná. 

Balení je kovové a působí "dražším" dojmem (a ne za 119 Kč...)  Uzávěr je hodně praktický - nemusím nic sundávat, jen pootočím a je otevřeno. Vysype se mi pak na ruku přesně tolik pudru, kolik si přeji (samozřejmě s ním musím trochu zaklepat - ale nemusím se obávat, že se mi hned všechno vysype). Takhle to vypadá po 2 zaklepáních:


Tak to vypadá, když se pudr rozetře:


A pro jistotu níže uvádím i rozdíl mezi "zapudřenou" části a "čistou":


Aplikuji pudr tak, že si ho nasypu do ruky (do dlaně, ne nahoru, jak je zobrazeno na fotkách), a pak rozetřu na horní vnitřní stranu stehen. Pudr vydrží poměrně dost dlouho (samozřejmě ve velkých vedrech se musí čas od času přepudrovat - pak pozor na černé oblečení - je poměrně snadné si ho (oblečení) zašpinit).

Pozor! Pudr není určen pouze pro ženy! Pokud máte přítele / manžela / bratra / kamaráda / milého souseda, který občas chodí ve vedru jako ... jistý ptačí druh, tak mu to doporučte (pokud vás nenapadne žádný jiný důvod pro takovou chůzi). 

A ještě pár obrázků z oficiálních stránek na kolekci, která se prodává i v menších M&S prodejnách (pokud se ale nepletu, tak existují i další vůně): 


Peach and almond

Cocoa butter

Co jsem tak ale vyčetla na zahraničních serverech, tak má nižší hodnocení než květinová verze. Sama zatím posoudit nemůžu... 

P.S. Viděli jste prosím někdo ten pudr s vůní lilie (v Praze)? :-)

P.S.S. Po prostudování obrázků mastodontů musím říct, že nevím, jak by se jim o sebe třely stehna, ale chápete mě, ne?...

S.

Komentáře